DIENOS HOROSKOPAS

KĄ SAKO ŽVAIGŽDĖS APIE MUS?

Ožiaragis (XII.23 - I.20)

  Šiam vaikui reikia visada logiškai paaiškinti, ką, kaip reikia ir reikia padaryti. Jis turi jausti, kad namai - tvirtovė, kur išsipildys slaptos jo viltys ir niekas neskriaus. Tada jis anksti čiaupai pilnaverčiu šeimos nariu, visada tėvams. Ožiaragiukai taupūs, todėl drąsiai galima duoti jam dovanas pinigų - juos išleis tik labai atidžiai reikalavo.

Pradėjęs eiti į mokyklą sausio mėnesį gimęs vaikas negreitai įėjo į pamokų rengimo ritmą. Iš pradžių tėveliams teks juos kantriai konsultuoti, patarti. Vėliau - neturite problemų.

Šie vaikai visada būna tikri, nes galimi užsispirti ir padaryti viską priešingai. Nusikaltusio vaiko poreikio nebarkite, bet mokėkite ištaisyti klaidą ir už tai pagirkite. Ožiaragiukai nemėgsta nepelnytų pagyrų - su jais reikia logiškai ir trumpai.

Šie mažyliai jautriai susipažįsta, renkasi labai atsargiai ir jų turi nedaug. Įžeidimo ar skriaudos labai ilgai nepamiršta.

(Mūsų klasės „ožiaragiukės“ - Dilan ir Mėta Ž.)

Vandenis (I.21 – II.19)  

Vandeniukai - žavūs, lengvai bendraujantys su aplinkiniais vaikais. Jiems patinka, kai su jais elgiamasi kaip su suaugusiaisiais. Šie vaikai susieja nuolatinį draudimo draudimą, todėl neribokite jų asmenybės, jei jis nereikalingas. Bet jei nusileisite dėl esminių priežasčių - visada apimsite nusileisti nuolat. Tada vandeniukas pajus tavo silpnumą ir nustos jus gerbti.

Vandeniukai labai užsispyrę, žino, ko nori, bet viduje labai protingi. Juos įtikinti padėti loginiai paaiškinimai.

Šie vaikai mėgsta domėtis viskuo, kas nauja. Juos traukia suaugusiųjų pasaulis, yra linkę daug skaityti, mėgstamiausi muzikiniai. Jei namuose yra mažesnių vaikų, vandeniukų, norų, jie gaminami. Didelį džiaugsmą galima rasti ir naminius gyvūnėlius.

Vandenis labai impulsyvus. Greitas supyksta, greit ir atleidžiamas. Bendraamžių kolektyvas gali būti laisvas, o ne tik dažnas žaidėjas atokiai, bet yra mažai tiekiamas individualistų. Dažnai jis nori linksmintis ir šėlti.

Vandeniukai mokosi lengvai, mielai sėdi prie knygų. Mergaitės mėgsta puoštis. Žiūrėkite, kai bus geriausias pasirinkimas.

(Mūsų klasėje „vandeniukų“ nėra.)

Žuvys (II.20 - III.20)

  Tai mieli ir nuoširdūs vaikai, jei ne, kas jiems nepatinka, nepriversi daryti. Žuvytės nevalgys į, kas joms nepatinka, nesirengs nepatinkančiu drabužėliu. Jei ką nors padarysiu prieš žuvyčių norą, ilgai demonstruos savo nuoskaudą.

Žuvytės - jautrūs ir jausmingi vaikai, mėgstami vaidinti, deklamuoti, pasakoti. Tokiems vaikams reikia scenų, nes jų labai svarbu parodyti.

Nors šio ženklo vaikučiai turi puikią atmintį, bet nesistengia mokytis labai gerai. Geriausi geriausi mokiniai, kuriuos galima pamatyti, jei jie gali būti patenkinti savo įgimtais vaizdais ir fantazijomis. Nuo pat mažens domisi įvairiais paslaptingais gamtos reiškiniais, burtais.

Šie vaikai niekada nemeluoja, visada tiki tuo, ką sako, tik dažnai sunkiai suvokiami tikra nuo netikėtumo. Jie mano, kai visi žmonės geri, todėl nusivylę stipriai kenčia.

Būtina ugdyti žuvyčių savarankiškumą, įtikinti, kai viskas gali būti padaryta.

Šie vaikai visada bus patenkinti, o užmokėti užpatentuosiu į pavojingą, o labai gerai, kokioje aplinkoje mažoji žuvytė auga, nes iš aplinkos sugeria viza: ir gera, ir bloga.

(Mūsų klasėje "žuvyčių" nėra.)

Avinas (III.21 - IV.21)

  Šie vaikai turi daug gyvenimo energijos. Jie teisingi, daug sportuoja ir daug skaito. „Avinukams“ sunkiai pradėtas darbas iki galo. Visada kupini naujienų idėją, dažnai aptinka kitus.

Mokiniai garai mokosi visus tuos, kuriuos jie mėgsta. Kas nepatinka, prie nesimoko. Nepriversite. Tokie vaikai dažnai turi lyderių savybes.

Avinukai žvelgia į juos, ką apie juos mano kiti. Svarbu, kad visi mano, kai jis bus patenkintas, o tada geresnis, kai paaiškinamas, kai jis nėra pasaulinis centras, nes jis gali būti ne taupomas, o lažinamas.

Avinukai labai impulsyvūs. Nemėgsta, kai kur pamokslaujama. Greitas supyksta ir greitai atleidžiamas. Su jais reikia kalbėtis trumpai ir logiškai.

Avinukams svarbu priminti, kai reikia paruošti pamokas, nesusijusias, jei jos autobusas žaislinės, kol vėlės ir pamirštos.

Avinukas - kilnios sielos žmogus, tinkamas mokyti diplomatai. Jis buvo patenkintas savo impulsyvų pyktį. Gyvenime kainuoja, nes jam rūpi svarbiausi dalykai, nei pinigai. Mokykite jį taupumo.

(Mūsų klasės „avinukai“-Joris,Danielius, Deividas Š.)

Jautis (IV.22 - V.21)

  Tai mielas, švelnus, prieraišus, dažnai labai gražus vaikas. Jam reikia daug meilės, nes jo mažutėje širdelėje slypi baimė, kad jo niekas nemyli. Jautukai mėgsta gražių renginius, puošti. Jie visada gerai žino, ko nori, ir atkakliai siekia. Šiems vaikams sunku pereiti nuo vieno dalyko prie kito, todėl skirti dviem užduočių iš karto.

Auklėjant jautukus, labai svarbius nebūti nei daug atlaidiems, nei per daug griežtiems. Jei jam švelniai ir protingai paaiškinami, jei reikia, kad tik tam tikri dalykai, jis teisingai supras. Nerimtų samprotavimų ir pamokslų šie vaikai paprasčiausiai nesiklauso.

Pasistenkite ugdyti jautuko iniciatyvą ir įsitikinti savo jėgomis, plėsti jo akiratį. Kai jautukas pradeda lankyti mokyklą, iš pradžių jam reikia padėti mokytis pamokas. Nepasitikėjimas savimi gali būti kliūtis mokykloje. Jautukams neblogai sekasi visi rankomis atliekami darbai. Tai reikia, nes dirbdamas rankomis jis tobulina savo protą.

Dažnai jautukai domisi menais, istorija. Moka taupyti vertes. Labai geri tie sričių specialistai, kur jie gali būti patenkinti? Yra smaližiai.

(Mūsų klasės „jautukė“ - Milda.)

Dvyniai (V.22 - VI.21)

  Tai judrūs, norintys daug pažinti vaikus. Lengvai susidraugauja, lengvai bendrauja. Kai draugai tampa nebeįdomūs, taip pat lengvai gali būti sąmoningi. Jie gali vienu metu dirbti kelis darbus ir negali būti vykdomi monotoniškai.

Dvynukams labai svarbu augti jaukioje buitine aplinka. Šie vaikai labai sunkiai išgyvena šeimyninius konfliktus, nors stengiasi, kad neparodyti. Jie norės, kad jūsų jausmai būtų geresni, o norintys visada jaustis saugūs ir tikisi bet kada sulaukti paramos.

Dvyniai mėgsta tvarką, bet nelabai nori tvarkytis. Jie lengvai įgyja naujų įpročių, bet lengvai juos ir praranda. Jei nenorite, kad jūsų vaikas užaugintų diletantus, būtinus ugdyti jo atkaklumą ir valią.

Dvyniai greitai susidomi naujomis idėjomis, tada gali būti gerai mokomi, o tada tikri, kad reikia ilgalaikio darbo ir pastangų, pavargsta, jie bus sukurti nuobodu, todėl ieško tokių veiklos sričių, kur įdomiau. Dvynukų žinios dažnai gali būti paviršutiniškos, bet visoms joms gelbsti gera atmintis ir mokėjimas apeiti tai, ko nežino. Dvynukus visada reikia daryti tai, kas jiems labiausiai sekasi. Tada jie nors dalinai išmoks atsikratyti savo paviršiausutiniškumo.

Kad mažiau pavargtų mokykloje, dvynukams daugmaž gryno rūdo, ramiai miegoti ir sportuoti.

Šie vaikai moka pritapti prie kompanijų, laisvai juokauja ir linksminasi. Domisi sapnais ir mistika. Bet nepamirškite išmokti jų ilsėtis, vengti nervinio pervargimo, nes pervargę jie lengvai puola į depresiją.

(Mūsų klasės „dvynukė“ - Mėta M.)

Vėžys (VI.22 – VII.22)

  Tai jausmingi, jautrūs ir dažnai tinkiantys vaikai. Jiems reikia daug meilės ir šilumos. Su jais reikia būti nuoširdiems, užjausti ir mylėti visa širdimi. Vėžiukai labai greitai pajunta nenuoširdumą ir netikrą užuojautą, tad neveidmainiaukite. Jie turi įvairius baimius, pav., Bijo tamsos ir vienatves, tada visada reikalingi juos padrąsinti ir palaikyti.

Vėžiukai labai patiklūs, prieraišūs ir mylimi namai. Jiems būtinas nuolatinis pagrindinis dėmesys, o nepagarbus ir nedėmesingumas labai jautriai išgyvena ..

Vėžiukai yra pedantiški smulkmenose. Jei ką nors tvarkingai, tai ypatingai kruopščiai, nors būtinai tvarkomi nemėgsta.

Vėžiukams visada ir su visomis palaikomomis geromis savybėmis. Šio ženklo vaikai niekada nepamiršta šiurkštaus žodžio ir kritiškai jų atžvilgiu.

Vėžiukus reikia nuolat padrąsinti, nes jie nelabai pasitiki savimi. Labai jautrūs kiti nuomonės, sunkiai adaptuojasi kolektyve. Skatinkite vėžiuką, kai draugai kviestis į namus, nes jie bus patenkinti.

Mokyklinis vėžiukams svarbus ne dėstomas dalykas, o tai, koks žmogus jį dėsto. Mylimo mokytojo dalyvių jis mokysis puikiai, nors per pamokas gali būti nedėmesingas, svajoti.

Būkit atsargūs - gėris, grožis ir blogis vėžiuką jaudina vienodai.

(Mūsų klasės „vėžiukės“ - Goda ir Liepa.)

Liūtas (VII.23 - VIII.23)

  Tai labai energingi ir kūrybingi vaikai. Mėgsta pasigirti. Turi polinkį būti lyderiu, vadovu. Nori visur pirmauti ir įsižeisti, jei kas iš to pasišaipo. Niekada neįžeisti jo orumo ir laikykitės duoto žodžio, nes liūtukai tvarkingai leidžiami nedorumo. Mokykite jį nusileisti kitiems, kalbėkite kaip lygus su lygiu.

Liūtuką galima lengvai įžeisti šalia žmonių, tokiu būdu paaiškinti, kad reikia gerbti kitus orumą. Išmokykite liūtuką valdyti pyktį. Juk sieloje jis geraširdis ir doras, nors savo neapgalvotais poelgiais dažnai sulaukia žmonių apkalbų. Šio ženklo vaikai dažnai mano, kai yra nepakankamai vertinami.

Liūtukų gabumus ir polinkius reikia ugdyti nuo mažens. Skatinkite juos lankstydami įvairius būrelius, „spauskite“ prie knygų.

Išoriškai liūtas labai stiprus, o sieloje pažeidžiamas. Jis mielas, lengvai bendraujantis, bet drauge ir labai ambicingai.

(Mūsų klasės "liūtukės" - Gabrielė ir Gabija.)

Mergelė (VIII.24 - IX.22)

  Mergelės ženklo vaikai kantrūs, švarūs ir pareigingi. Jie puikiai laikosi šeimos gyvenimo taisyklių, nori pasėtos ir žinios apie gyvenimo tvarkaraštį. Nemėgsta permainų ir bijo netikėtai pasikeitimų. Jiems patinka viskas, kas logiška, tikslu ir konkretu. Mergelės labai tvarkingos, smulkmeniškai pedantiškos, nors bendros tvarką palaiko sunkiai.

Šie vaikai buvo tikri, o visokeriopos paramos ir garantijos, kai nebuvo jokių likimo valių. Didžiulės traumos mergelėms - nustatyti skyrybos. Mergelės ženklo vaikų nereikalaujama iš daugelio didžiųjų ir rūpesčių, bet išimčių sunkumų tikisi sulaukti užuojautos ir paguodos. Kuo mažiau priekaištaukite mergelei, nes šie vaikai linkę įsivaizduoti, kad kalti ir dėl to labai išgyvena. Mergelės taip pat linkusios kritikuoti kitus, taip taip susikuria sunkumai. Išmokykite nors nedaryti į balsą.

Mergelės lengvai perima galimybę įeiti, o atsikrato sunkiai, todėl atidžiai stebi.

Mokytojas šiems vaikams - didžiulis autoritetas, tada jų pasikeitimas mergelėms sunkiai išgyvena. Jie mokosi gerai ir stropiai, turi labai gerą atmintį. Jei mergelės pradeda blogai mokytis, vadinasi, turi neišspręstų emocinių problemų. Padėk sujungti tas problemas, kurios bus išspręstos.

Šie vaikai - labai sąžiningi ir teisingi, bet sugeba įžvelgti pačius blogiausius kitus bruožus. Išmokėti vaiką padaryti tai neištariant garsiai - mažiau įsigyti prieš. Mergelės labai jautrios nepelnytai bausmei. Būkite priežasties niekada nepriekaištaukite.

(Mūsų klasėje „mergelių“ - nėra.)

Svarstyklės (IX.23 – X.23)

  Po svarstyklių ženklu gimę vaikai labai gražiai, mėgsta grožį ir jį supranta, bendraudami su aplinkiniais ieško taikos ir harmonijos. Jiems reikia anksti susiformuoti vertybių sistemą, nes vėliau ši sistema tampa nekeičiama. „Svarstyklės nenori būti lyderiais“, o visi draugai ir bendradarbiauja su kitais. Savo vidinius išgyvenimus slepia giliai savyje, tuo labiau atrodo, kad jie niekam nerūpi. Netikėti, tai netiesa.

Svarstyklių ženklo vaikai lengvai bendrauja su žmonėmis. Tai idealistai ir tiesos ieškotojai. Jiems būdingas pareigos jausmas. Jei mažasis svarstykliukas nepalankus atviras su tėvais, tai rodo, kai pašlijo jo ir visų tarpusavio santykiais.

Iš išorės svarstykliukas atrodo, kad gležnas ir silpnas, bet jis yra silpnas ir tvirtas, nekeičiantis savo nusistatymų. Prieš ką nors nuspręsdamas, labai ilgai ir rimtai svarsto.

Svarstykliukų draugiški ir komunikabilūs, lengvai susiranda draugai ir taip lengvai išsiskiria, kai draugai nusibosta. Gilinkite svarstykliško jausmą, mokykite užuojautos ir šeimyniškumo.

(Mūsų klasės "svarstyklės" - Toma ir Deividas I.)

Skorpionas (X.24 – XI.22)

  Skorpioniukai - vaikai, turintys būti daug energijos, reikalingi jiems, kaip energijai išlieti. Priešingu atveju, jie autobuso kaprizingai, užsispyrę ir darys viską atvirkščiai. Skorpioniukai labai smalsūs, visada nori savo. Juos auklėjant visiškai netinkamą įsakantis tonas ir kategorinius draudimus. Šiems vaikams reikia kantrių aiškinti, pateikti žodinius argumentus. Tada jie išklausys jus ir supras.

Skorpioniukams būdingas kritinis mąstymas, jie dažnai abejoja kitu nuomone. Šie žmonės nesąmoningai sugeria iš aplinkos ir gerai, ir su blogais, todėl jie žinomi, su kuo jis draugauja, būk, skorpioniukas daug ką perima iš tavo.

Vidinis skorpiono pasaulis labai neramus ir jausmingas, nors išorėje dažnai būna nematyti. Jis moka apginti savo teises.

Mažuosius skorpioniukus kamuoja vaikiškos baimės. Broliuko ar sesutės metu atsirado skorpioniukui dideli stresai.

Skorpioniukai gali mokytis labai gerai, tik gali ir demonstratyviai nesimokyti, taip parodyti savo nepriklausomybę. Reikia išnaudoti, kai reikia skorpionų, kaip taupyti. Jei jis supras, jei pasirodys, gali mokydamasis, tai jis iš kailio nersis, kai tik tai pasiekia. „Skorpioniukai“ turi daug neišnaudojamų energijos šaltinių, o paskui juos pamatysite. Skorpionas visada supras, jei jam meluosite. Jei įžeisite, niekada tvarkingai. Pagirkite, jei jis į vertą - atiduokite jums visą savo širdį.

Mūsų klasės „skorpionukai“ - Martynas ir Marius.)

Šaulys (XI.23 - XII.22)

  Šauliukai labai teisingi, kupini vilčiai ir gyvenimo džiaugsmai. Lengvai pasiduoda atvirumui. Jiems reikia laisvės ir pasitikėjimo. Smulkmeniška kontrolė ir perdėta globa gali būti sugadinta, kad vaikai ir vaikai. Šauliai labai griežtai laikosi taisyklių, tereikia tik juos su jomis supažindinti.

Akliausiai remkitės jo pareigūnais ir garbės jausmais ir tada šauliukai iš visų jėgų stengsis pateisinti jūsų pasitikėjimą.

Šie vaikai darbštūs, puikiai mato tikslą, tik reikia juos išmokyti kreiptis į vieną. Jiems labai rūpi pažymėti, pagyrimai, tuo labiau laiku pastebimi šauliukai gerai atliekami darbai.

Jei šauliukui kas nors nepavyksta, jis pradeda nervintis, velti į konfliktą, tikėtis ir atvirai kovoja, kaip išsaugoti ir už savo teises. Autoritetą jis stengiasi užkariauti ir visuomenine veikla.

(Mūsų klasės "šauliukė" -  mokytoja.)